Balayı:)

Balayı süresince yaşadıklarımı tarif etmem gerekirse tam olarak trajikomik. Aslında her şey normal başladı. 1 gece öncesinden eşyalarımızı toparladık, sabah erkenden kalktık ve balayı için arabamıza binip yola çıktık. Adres Antalya “Adam & Eve Hotel”. Balayında oraya gitmeyeni dövüyorlarmış:)

Yolda her şey çok güzeldi (arabayı benim kullanmam ve Hakan’ın yanımda sürekli fotomaç okuyor olmasından başka.) Önce Denizli’de bir otelde kaldık, haliyle o kadar araba kullanmak yordu beni ve mola verdik:) Ertesi gün Antalya’ya doğru yola çıktık, öncelikle yol berbattı, virajlı ve bozuk yollar atağımı başlattı ama hayır şimdi değil dedim kendi kendime…. Otele girdik, amaaaaaan be ne biçim otel o, etraf karanlık, her yer aynalı… O anda başladı artık, çarpıntı, terleme, ölecekmişim hissi. Kendimi bayılacakmış gibi hissettim ve odaya girer girmez kendimi yatağa attım. Hakan şok!!!! Hemen annemleri ara dedim, annemlere söyledi, annem-babam ve kardeşim yola çıktılar… Gece saat 02:00’da Antalya’daydılar. Hemen ilacımı verdiler. (xanax) Ben uyumuşum sabaha kadar. O gece ilaçla rahat geçti ama gözümü her açtığımda şoka girmiş kocamın balkonda içtiğini gördüm. Bir de annemler:):)) Haziran ayında Antalya’da boş otel bulamamışlar tabii, saçma bir pansiyonda kalmışlar. Leş gibi, dökülen bir yermiş. Kardeşimin tepkisi ” Salak Hande gelsin burada kalsın da asıl panik atağı görsün” demiş:) Annem evden aceleyle çıkarken gece üzerine giyecek bir şey almadığı için valizimden gecelik almış (balayı için aldığım geceliklerden birisi:)) Ay onları düşündükçe hala gülüyorum, annemin üzerinde saten gecelik:), kardeşim titiz bir adam o otelde yatağa yatamamış:) Ne çektiniz bende be:)

3 günlük balayı tatilimizi kocam-ben-annem-babam ve kardeşim ile geçirdim:):):) Ahhh panik atak ya ne zamansız geldin.

Şu anda her şeye rağmen hala benle evli olan canım kocam, bana bu deli hallerimle katlanan canım annem-babam-kardeşim… Sizi çok seviyorum:):))

Balayı:)” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s